Sport op woensdagmiddag

Op onze school is sport een belangrijke pijler. Om leerlingen te laten proeven van verschillende sporten, organiseert het LO-team (vrijblijvende) sportieve activiteiten op woensdagnamiddag.

Klimmen en klauteren in Aalst

Op woensdag 13 maart trokken een aantal avontuurlijke leerlingen richting Aalst. In Tragel konden ze in de namiddag even van de grond gaan en klimmen tot aan het plafond. Een geslaagde activiteit voor de durvers.

(lees verder onder de foto’s)

Minivoetbaltoernooi scholieren

Diezelfde woensdag vond er ook een middagactiviteit plaats, een minivoetbaltoernooi in Gent. Een aantal leerlingen van onze school speelden een spannende derby. Ons team had eerst een achterstand, maar nadien hebben ze gewonnen met een score van 12-8. Opnieuw een leuke namiddag met veel inzet. Een felicitatie aan onze spelers!

Sita Tréau, 5TC