Wil je kennismaken met onze school op zaterdag 9 maart? Klik hier voor meer info.

Junior Olympiade Natuurwetenschappen

Op woensdagmiddag 23 februari 2022 startte de 13de editie van de Junior Olympiade Natuurwetenschappen. Er hadden zich dit jaar weer heel wat leerlingen ingeschreven, in totaal waren er 1908 deelnemers van 176 verschillende scholen.

Op SFI hebben 10 leerlingen meegestreden. De wedstrijd bestaat uit 60 meerkeuzevragen verdeeld over fysica, chemie, biologie en geografie. De gemiddelde eindscore was 54%. Bijna alle leerlingen van onze school behaalden een hogere score en mogen terecht heel trots zijn op hun resultaat. 

Thor Debout uit 4 Wetenschappen A kreeg zelfs felicitaties van Frank Deboosere, die peter is van deze wedstrijd, omdat hij ver boven de cesuur geĆ«indigd is. Ik wens hem heel veel succes in de tweede ronde die doorgaat eind april in Technopolis. 

Aan iedereen nog een dikke proficiat voor jullie score, jullie inzet en jullie enthousiasme!

M. De Wit, verantwoordelijke leerkracht JON