Kom kijken naar 1914 schooltoneel op 19 en 20 april

Groente- en fruitverkoop SFI Melle

Onze leerlingen van 2 economie & organisatie A en  B  zetten ook dit jaar hun schouders onder een project rond duurzaam ondernemen. We willen daarbij een mooi product aanbieden dat onze school een duwtje in de rug kan geven. We organiseren een groente- en fruitverkoop waarvan we de opbrengst willen verdelen over twee projecten die ons nauw aan het hart liggen. 

De crisis in Oekraïne doet ons beseffen dat we bereid moeten zijn om onze medemens in nood te helpen waar we kunnen.  Daarom zal een eerste deel van de opbrengst bezorgd worden aan ‘Een hart voor vluchtelingen Gent’, een organisatie die zich sinds jaar en dag inzet voor mensen die hun land om verschillende redenen zijn moeten ontvluchten.  

Daarnaast willen we onze schoolwerking een duwtje in de rug geven zodat wij  aan élke leerling kunnen bieden waar hij of zij recht op heeft: een plaats om zichzelf te zijn en een goede opleiding te krijgen. We investeren een deel van de winst in didactisch materiaal.

ONZE ACTIE

Voor 10 euro ontvangt u een pakket met ajuin, wortelen en andere seizoensgebonden groenten en fruit.  

We bieden u hierbij vrijblijvend een paar recepten aan zodat u ook thuis voor hartverwarmende momenten kunt zorgen.
Wij zetten deze verse producten voor u klaar in een herbruikbare tas.
Op vrijdag 6 mei kunt u de bestelde pakketten afhalen op onze school  tussen 13 uur en 18 uur, onder de luifel van het G-blok.

Wilt u ons graag steunen?

Bestel dan via dit formulier voor 29 april dit gezonde pakket met heerlijke vitamientjes.
U betaalt  via overschrijving  op het rekeningnummer  BE98 1030 7248 0993.
Gelieve duidelijk ‘Je bestelnaam’ te vermelden bij betaling.

Samen met u dragen wij ons steentje bij aan de zorg voor elkaar.
Wij danken u voor uw interesse.

Met vriendelijke groeten

De leerlingen van 2 EOA en 2 EOB Mevrouw Henderickx

Poster groente- en fruitverkoop